Özel Fotoğrafçınız Ahmet Kayhan

10 yıla yakın bir süredir Fotoğraf ve Photoshop ile uğraşıyorum. 2020 yılından bu yana Konya içi çekimleri kendime ait platomda gerçekleştiriyorum.
Tüm çekimlerimi ve düzenlemeleri kendim yapıyorum, çünkü insanların en özel ve en önemli günü başkasına emanet edilemez. Çekim heyecanı ve objektif karşısına geçme zorluğunun bilinciyle çekimlerimi keyifli hale getiriyorum.

Asıl olan duygudur

Güzel bir atmosfer ile asalet ve doğallığı fotoğraflarınıza yansıtıyorum. Yıllar sonra baktığınızda tekrarı bir daha yaşanmayacak fotoğraflarınız sizi gülümsetmeli, duygulandırmalı. Fotoğraflarınızı ailenize ve sevdiklerinize gurur duyarak göstermelisiniz.

Herşey kusursuz olmalı

Dış mekan çekimlerinde her detay önemlidir. Rezervasyon sırasında sizin gözden kaçırabileceğiniz birçok konu hakkında size ayrıntılarıyla yardımcı bilgi vereceğiz. Konya ve çevresinde gidilecek yerlerden kuaför seçimine kadar, dış mekan çekimi hazırlığından en faydalı çekim saatine kadar detaylarıyla kusursuz bir çekim planı yapacağız.

Neden Ahmet Kayhan

Elbette Konyada düğün fotoğrafçıları arasında seçim yaparken önemli kriterleriniz olacak. Yıllardır gelin damat adaylarımızın neden bizi seçtiklerini bu sayfada okuyacaksınız.

Devamı...

Fotoğraf Çekimi tavsiyelerimiz

Kusursuz ve rahat bir dış çekim için tecrübelerimiz doğrultusunda önerilerimiz var. Çekim öncesi dikkat etmeniz gereken tüm detayları bu sayfada bulacaksınız.

Devamı...
www.ahmetkayhanfotograf.com - Ahmet Kayhan ©2021