Ahmet Kayhan Fotoğraf Çekim Platosu

Fotoğraf platosu

Şehir merkezine 15dk uzaklıktaki çekim platomuzu sizin için özenle hazırladık. 1000m kare kapalı alanda, sadece aksesuarlarla değil Konya'da görmeye alışık olmadığınız peyzaj ve çiçeklerle donattık. Ayağınızın toprağa değmeyeceği, gelinliğinizin kirlenmeyeceği bize ait kapalı çekim platosu içinde kış bahçemiz de var.

Platonun özellikleri

Konya'daki çekim platolarının aksesuarları ve doğal alanları olmalıdır. Ahmet Kayhan fotoğrafta her ikisi de bulunmakta. Çiftlerimizin en çekindiği yağmur gibi olumsuz hava koşullarına rağmen kapalı kış bahçemizde konforlu bir şekilde fotoğraf çekimimizi yapabiliyoruz.
Güneş ışığında kısılan gözler Ahmet Kayhan çekim platosunda rahat edecek. Çünkü platomuzun üstü tamamen gölgelikle kapalı. Sıcak havalarda fotoğraf çekimi sırasında makyajınız bozulmayacak. Güneşte yanmayacağınız serin, yemyeşil, gelin damatlar için özel dizayn edilmiş özel çekim platosu.

Neden platoda fotoğraf çekimi

Haklı olarak çiftler artık kapalı stüdyolarda doğal olmayan fonlarla sunulan fotoğraflar istemiyorlar. Photoshop ile arkaya yerleştirilmiş manzaralar önünde çekilen fotoğraflar hiçbir zaman doğal olmadı.
Bu doğallığı yakalayabilmek için çiftler dış mekanları istemeye başladılar. Her ne kadar şehir dışı (Beyşehir, Kapadokya, Tuz Gölü, Salda Gölü çekimleri) olsa da, zaman problemi ve gelin damatların çekimleri düğün günü olmasını istemelerinden dolayı şehir içinde bir yer seçmek zorunda kaldılar.
Artık Konya'da çekim mekanlarının bir çoğunun yasaklanması, bazı yerlerin tamirata (Meram) geçmesi ve en önemlisi gelin damat adaylarının birçok yere klişe gözü ile bakması plato oluşumlarını hızlandırdı.
Konya'da çekim platosu seçmenin en önemli nedeni insanların bakışlarından uzak olmak, yersiz eleştirilere maruz kalmamak.
3 yıldır çekimlerimizi platomuzda yapmaktayız. Çiftlerimiz doğal zenginliği ve farklılığı ile özgün bir fotoğraf çekimi yaşıyorlar. Kişisel ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılayabilecekleri Konya'nın en güzel çekim platosunda kıyafet değişimi, fotoğraf çekimi öncesi hazırlık ve makyaj gibi kişisel ihtiyaçlarını konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleştiriyorlar.

Platomuzdan örnek bazı fotoğraflar:
www.ahmetkayhanfotograf.com - Ahmet Kayhan ©2021