Neden Ahmet Kayhan ?

Konya'da düğün fotoğrafçıları arasında seçim yaparken önemli kriterleriniz olacak. Tüm çekimlerimi meslek hayatım boyunca bizzat kendim yaptım. Özellikle damat adaylarımızın hevesli olmadığı bu aşamada onlarla diyaloğun çok iyi olması gerektiğini biliyorum.. Çiftlerin düğün fotoğrafçısı Ahmet Kayhan'ı seçmeleri için en önemli sebebler:

Özel çekim platumuz var

Konya'da özel çekim platosu konusunda iddialıyız. Fotoğraf çekim aksesuarları ve doğal peyzajımız ile size ege atmosferi yaşatıyoruz. Yağmur gibi olumsuz hava koşullarından etkilenmeden çekim yapabileceğimiz kapalı kış bahçemiz olup platomuzun üstü tamamen gölgelikle kapalıdır. Ayrıca özel ışıklarla akşam çekimleri yapıyoruz.

Düşlediğiniz fotoğrafları mutlaka gerçekleştiriyoruz

Fikirlerimiz doğrultusunda çektiğimiz fotoğraf karelerine sizin de katkıda bulunmanız kadar doğal bir şey yok. Önceden cep telefonunuza kaydettiğiniz dış çekim fotoğraf örneklerini veya istediğiniz her pozu mutlaka gerçekleştiriyoruz. “Keşke benim de böyle bir fotoğrafım olsaydı” demeyeceksiniz. Düğün albümünüze baktığınızda içinizde ukde kalmayacak. Ahmet Kayhan size asil, doğal ve tabiki gülümseyen karelerinizi vermiş olacak.

Konya'da çekim mekanlarını birlikte belirliyoruz

Konya'da en doğal çekim platosuna sahibiz. Ama ilk önce sizi dinliyoruz. "Japon parkına gelin de orada halledelim" diyen fotoğrafçı değiliz. Ecdat parkı gibi kalabalıkta ve güneşin altında sizi gezdirmiyoruz. Konya'da dış mekan fotoğraf çekimi için şehir içi veya şehir dışı çekim mekanlarını birlikte belirliyoruz. Mevsim şartlarına göre en güzel gelin damat fotoğrafları için Konya'da dış çekim yerleri tavsiyelerinde bulunuyoruz.

Fotoğraflarınız güvende

Fotoğraf çekiminden hemen sonra dijitaller Ahmet Kayhan tarafından 4 ayrı yerde yedekleniyor. Bu konuda hiçbir zaman kayıp yaşamadık. Ayrıca bazı fotoğrafçıların aksine sizden izinsiz fotoğraflarınızı paylaşmıyoruz.

Profesyonelliğin önemi

Profesyonel bir düğün fotoğrafçısı sizi anlamalı, saatinde çekime başlamalı. Aynı anda 2-3 çifti çekime almamalı. Ofisi ve resmi kaydı olmayan, çalıntı fotoğraflarla internet sitesi veya instagram hesaplarıyla çiftlerden kaparo toplayan ve ortadan kaybolan kişileri basından ve piyasadan duyuyoruz. Düğün planı hakkında tüm detayları düşünen bir çiftin fotoğraf çekiminde başlarına gelebilecek bu ve buna benzer olumsuz bir durumda yaşayacakları hayal kırıklığını tahmin edersiniz. Ucuz fotoğraf makineleri, berbat photoshop düzenlemeleriyle evlilik hayatınıza kötü hatıralarla başlamayın.

İşi şansa bırakmak yerine sözleşmeniz olacak

Anlaşmamız sonunda fotoğraf sözleşmemiz var. Yerine getireceğimiz her şeyi yazılı olarak size veriyoruz. Sözleşmemiz sizi değil en çok bizi bağlıyor. Butik fotoğrafçı Ahmet Kayhan ile yapılacak çekiminize dair detaylar (çekim saati, Konya ve Beyşehir dış mekan yerleri, teslim edilecek düğün albümleri, photoshoplu ve ham dijitaller vs) elinizdeki sözleşmede belirtilmiş olacak, çekim sonunda albümünüz en geç 2 hafta içinde size teslim edilecektir. Bine yakın çiftimizden bize dair hiçbir zaman hiçbir platformda problem görülmemiştir.

Düğün albümü fiyatları

Fiyatlarımız çiftlerimizin istekleri doğrultusunda makul rakamlardadır. Bu fiyatlar çekim yerleri ve albüm çeşitlerine göre değişiyor. Bütçenize ve isteklerinize göre esnek paketlerimizi sizinle belirliyoruz. Maddi ve manevi olarak yorucu düğün sürecinde ucuz işlere şüpheli bakın ama en pahalısı en iyisi değildir.
www.ahmetkayhanfotograf.com - Ahmet Kayhan ©2021